Про De Ruiter

Овочівники-тепличники пишаються тим, що вони вирощують, при цьому вони постійно займаються дослідженнями й домагаються отримання переваги в конкурентній боротьбі. Поєднуючи в собі якості вправного майстра та ученого, вони вимагають - як для себе, так і для людей, яких вони годують. Ось що значить бути овочівником-тепличником.

Як представники бренду De Ruiter, ми робимо все для того, щоб наші овочівники-тепличники могли постачати на ринок овочеву продукцію і підщепи найвищої якості й пишалися цим.

De Ruiter спеціалізується на селекції, виробництві й продажу насіння сортів овочевих культур для вирощування в скляних теплицях, таких як томат, гострий і солодкий перець, огірок, баклажан та диня. А, запровадивши в індустрію виробництва насіння овочевих культур вирощування підщепи, De Ruiter продовжує примножувати нашу традиційну присутність на ринку підщепи, розширюючи межі можливого і забезпечуючи нашим городникам конкурентну перевагу.

Якщо Ви обрали насіння бренду De Ruiter, Ви можете розраховувати на пряме отримання індивідуальних послуг і на партнера в здійсненні інновацій. Ось як ми працюємо над виконанням нашої обіцянки - обіцянки сприяти городникам в створенні неймовырного потенціалу розвитку. Ми досягаємо успіху в цьому завдяки своїм переконанням, що ми повинні забезпечувати всіх наших овочівників:

  • Високоякісним насінням овочевих культур з надійною продуктивністю
  • Демонструвати справжнє бажання надавати їм послуги
  • Ділитися неперевершеними професійними знаннями й досвідом в області тепличного вирощування овочів
  • Постійно впроваджувати нововведення

Все це - частина нашої обіцянки забезпечити Вас високим потенціалом розвитку.

Ознайомитися з нашими продуктами і отримати додаткову інформацію про них Ви можете в розділі Асортимент.

Насіння та історія компанії De Ruiter

Досвід кількох поколінь

2012

Компанія De Ruiter поділяє свою продукцію на сегменти, щоб ефективніше надавати свої культуро-специфічні професійні знання і досвід, зосереджуючись при цьому тільки на насінні овочевих культур і підщепі для теплиць з обігрівом. Нова торгова марка De Ruiter обіцяє городникам високий потенціал розвитку, а також почуття задоволення і гордості від того, що вони поставляють на ринок продукцію найвищої якості.

2009

Компанія De Ruiter поділяє свою продукцію на сегменти, щоб ефективніше надавати свої професійні знання і досвід, зосереджуючись при цьому виключно на насінні овочевих культур для закритого ґрунту, таких як томат, перець, огірок, баклажан, а також різні підщепи.

2008

Компанія De Ruiter Seeds стає підрозділом компанії Monsanto.

1990-е

Компанія De Ruiter досягає величезних успіхів, удосконалюючи виробництво підщепи.

1980-е

Асортимент продукції компанії De Ruiter розширюється за рахунок додавання таких культур як перець і баклажан.

1970-е

Компанія De Ruiter впроваджує свою першу новинку: Sporu - сорт огірка, що має імунітет до дуже шкідливого вірусу плямистості листя огірка. Незабаром після цього компанія впроваджує Sonato - сорт томата, стійкого до вірусу тютюнової мозаїки, що виявилося справжнім досягненням в міжнародній практиці плодоовочівництва.

1945

1 липня у м. Блейсвік, Голландія, створюється компанія De Ruiter Seeds. Вутер де Ройтер (Wouter de Ruiter) засновує невелику компанію, яка вирощує насіннєву картоплю, а також насіння овочевих і плодових культур. Він швидко розширює свою діяльність: сам займається відбором, селекцією і виробництвом насіння і робить це з успіхом.